videofilmowanie wesel, ślubów, kamerowanie weselPracuje na profesjonalnych kamerach cyfrowych 3CCD HVR-Z1 umożliwiających zapis w formatach HD.  Obraz ukazujący przebieg całej uroczystości rejestrowany jest w formacie HD,która to zapewnia doskonały obraz.

W związku z faktem iż nie każdy dysponuje na dzień dzisiejszy sprzętem odtwarzającym płyty nagrane w HD (Bluray), otrzymują państwo płyty zapisane w nowoczesnym standardzie HDV (Bluray) oraz standardowe SD (DVD).

Do doświetlenia filmowanego planu w ciemnych pomieszczeniach – stosuje odpowiednio dobrane lampy stacjonarne, jak i montowane na kamerach.

Dzięki cyfrowemu zapisowi obrazu wideo na taśmie uzyskuje rewelacyjną jakość obrazu (kolory, ostrość i rozdzielczość).

Dlaczego HD
Video w standardzie HD jest ewolucją formatów filmowych. Coraz większe telewizory wymagają większej rozdzielczości obrazu, aby zachować wysoką jakość wyświetlania. Standard HD został zapoczątkowany w HDTV (ang. High Definition TV) – telewizja wysokiej rozdzielczości. Jest to standard nadawania sygnału telewizyjnego, który zapewnia dużo bardziej szczegółowy obraz. Większa liczba pikseli w formatach high-definition zapewnia dużo lepszą jakość, dzięki czemu łatwiej jest oglądać obrazy na dużych ekranach, kolory są bardziej realne, a ruchy postaci są wyraźne i pozbawione skoków.

 

Niezwykle ważną rolę odgrywa także montaż zarejestrowanego materiału. Podczas montowania ujęć filmowych obraz nie ulega jakiejkolwiek degradacji. Formaty cyfrowe można konwertować na dowolny system. Montaż odbywa się na profesjonalnych komputerowych zestawach nieliniowych.