videofilmowanie gliwice, rybnik, racibórzZajmuję się wideofilmowaniem już od 1991 roku. Realizuje reportaże z uroczystości typu:ślub, wesele, komunia, chrzest, bierzmowanie, urodziny, jubileusz, komers, studniówka, zakończenie szkoły, teledyski, reportaże dla telewizji oraz innych ważnych dla Państwa wydarzeń.
Oferuje Państwu szeroki zakres usług video rejestracji.

Dzięki profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu, tworzę wyjątkową pamiątkę z najważniejszych chwil w Państwa życiu.
Filmy tworzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje i sugestie.
Dokładam wszelkich starań by film był odzwierciedleniem niezwykłości tego dnia i to co najważniejsze,było ujęte w kadrze. Nakręcenie filmu oraz jego montaż nie jest rzeczą   łatwą i wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz umiejętności.
Posiadam ogromne i profesjonalne doświadczenie w zakresie filmowania i z wielką przyjemnością oraz pasją, zrealizuję każdy zlecony przez Państwa reportaż.

Ukończyłem kurs organizowany przez Kurię Archidiecezji Katowickiej uprawniający do filmowania w czasie uroczystości kościelnych.

Przegrywam również materiał z taśm DV, VHS na płyty DVD lub BluRay wraz z montażem cyfrowym nagranego materiału  wraz z możliwością dodania podkładów muzycznych, napisów z opracowaniem menu. Produkcja filmów w formacie SD i HD. Wykonywanie projektów i nadruków na płytach CD, DVD, BluRay oraz okładkach.